Open door (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Home page
af: Tuisblad

en: Support
af: Ondersteuning

en: Footer
af: Onderskrif

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Contact form
af: Kontak-vorm
