Open door (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Home page
pt: A página inicial

en: Footer
pt: Rodapé

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.

en: Color scheme
pt: Esquema de cores

en: About
pt: Sobre

en: Contact form
pt: Formulário de contacto

en: Full HTML
pt: HTML Completo
