Open door (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Home page
sv: Hemsida

en: Footer
sv: Sidfot

en: Features
sv: Funktioner

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: About
sv: Om

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML
