Open door (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Features
be: Функцыі

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: About
be: Аб

en: Contact form
be: Форма кантакту
