Open door (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Home page
is: Heimasíða

en: Footer
is: Síðufótur

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: Color scheme
is: Litaval

en: About
is: Um

en: Contact form
is: Kontaktoyðublað
