Open door (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Home page
is: Heimasíða

en: Footer
is: Fótur

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: About
is: Um

en: Contact form
is: Samskiptaform
