Open door (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Footer
lv: Kājene

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: About
lv: Par

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Full HTML
lv: Pilns HTML
