Open door (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Home page
ta: முதற்பக்கம்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.

en: Color scheme
ta: நிறத் திட்டம்

en: About
ta: பற்றி

en: Contact form
ta: தொடர்பு படிவம்

en: Full HTML
ta: முழு HTML
