Open door (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Home page
he: דף הבית

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: About
he: אודות

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר
