Open door (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Footer
bg: Под черта

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Contact form
bg: Форма за контакти
