Open door (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Features
eo: Ecoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Contact form
eo: Kontakta formularo
