Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Content
af: Inhoud

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: Download
af: Laai af

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp
