Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: On
da: Tilsluttet

en: Download
da: Hent

en: Settings
da: Indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: Bottom
da: Bund

en: Off
da: Afbrudt

en: Domain
da: Domæne

en: General
da: Generelt

en: Tools
da: Værktøjer

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Translation
da: Oversættelse

en: Subdomain
da: Subdomæne

en: Offset
da: Forskydning

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Button text
da: Knaptekst
