Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་
