Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Bottom
hr: Dno

en: Medium
hr: Srednji

en: Domain
hr: Domena

en: General
hr: Općenito

en: Tools
hr: Alati

en: Features
hr: Značajke

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Translation
hr: Prijevod

en: Pause
hr: Zaustavi
