Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Content
id: Konten

en: Language
id: Bahasa

en: On
id: Pada

en: Download
id: Unduh

en: Settings
id: Pengaturan

en: Help
id: Bantuan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Off
id: Matikan

en: Medium
id: Sedang

en: General
id: Umum

en: Tools
id: Alat

en: Features
id: Fitur

en: Alignment
id: Perataan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Translation
id: Terjemahan

en: Offset
id: Letak
