Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Domain
ku: دۆمەین

en: General
ku: گشتی

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
