Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Content
lv: Saturs

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Medium
lv: Vidējs

en: Domain
lv: Domēns

en: General
lv: Galvenie

en: Tools
lv: Rīki

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Button text
lv: Pogas teksts
