Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Content
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: On
nl: Aan

en: Download
nl: Downloaden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Domain
nl: Domein

en: General
nl: Algemeen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Translation
nl: Vertaling

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Word
nl: Woord

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Pause
nl: Pauze

en: Play
nl: Afspelen

en: Dictionary
nl: Woordenboek

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Sentences
nl: Zinnen

en: General settings for ReadSpeaker
nl: Algemene ReadSpeaker-instellingen

en: Enter your ReadSpeaker ID
nl: Vul uw ReadSpeaker-ID in.

en: Administer Open ReadSpeaker
nl: Open ReadSpeaker beheren

en: Voice
nl: Stem

en: Button title
nl: Knoptitel
