Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
