Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Download
pl: Pobierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Medium
pl: Średnie

en: Domain
pl: Domena

en: General
pl: Ogólne

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Subdomain
pl: Subdomena

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Word
pl: Słowo

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Pause
pl: Pauza

en: Play
pl: Odtwórz
