Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: On
sk: Zapnúť

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Medium
sk: Stredná

en: Domain
sk: Doména

en: General
sk: Všeobecné

en: Tools
sk: Nástroje

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Translation
sk: Preklad

en: Offset
sk: Ofset

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať
