Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Content
ast: Conteníu

en: Language
ast: Llingua

en: Download
ast: Baxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Medium
ast: Mediu

en: Domain
ast: Dominiu

en: General
ast: Xeneral

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
