Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Medium
az: Orta

en: Domain
az: Domen

en: General
az: Əsas

en: Tools
az: Alətlər

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Translation
az: Tərcümə

en: Offset
az: Ofset
