Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: Download
be: Сцягнуць

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: URL
be: Спасылка

en: Menu
be: Меню

en: Bottom
be: Знізу

en: Medium
be: Сярэдні

en: Domain
be: Дамен

en: General
be: Агульны

en: Tools
be: Прылады

en: Features
be: Функцыі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Translation
be: Пераклад
