Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Language
bn: ভাষা

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Menu
bn: মেনু

en: Medium
bn: মাঝারি

en: General
bn: সাধারণ
