Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
