Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Content
bs: Sadržaj

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Medium
bs: Srednje

en: Tools
bs: Alati

en: Translation
bs: Prevod
