Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Menu
ca: Menú

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Medium
ca: Mitjana

en: Domain
ca: Domini

en: Tools
ca: Eines

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Translation
ca: Traducció

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Button text
ca: Text del botó
