Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Medium
cy: Canolig

en: General
cy: Cyffredinol

en: Tools
cy: Arfau

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Offset
cy: Ongli
