Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Download
el: Λήψη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Menu
el: Μενού

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Medium
el: Μέσο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού
