Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: On
et: Sees

en: Download
et: Allalaadimine

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Menu
et: Menüü

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Medium
et: Keskmine

en: Domain
et: Domeen

en: General
et: Üldine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Features
et: Omadused

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Translation
et: Tõlge

en: Offset
et: Nihe

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Pause
et: Peata
