Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Content
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Menu
fi: Valikko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Medium
fi: Keskiverto

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Tools
fi: Työkalut

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Translation
fi: Käännös

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
