Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Language
fil: Wika

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong

en: Medium
fil: Katamtaman
