Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: On
fr: Activé

en: Download
fr: Téléchargement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Help
fr: Aide

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Off
fr: Désactivé

en: Medium
fr: Moyen

en: Domain
fr: Domaine

en: General
fr: Général

en: Tools
fr: Outils

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Alignment
fr: Alignement

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Translation
fr: Traduction

en: Subdomain
fr: Sous-domaine

en: Offset
fr: Décalage

en: Word
fr: Mot

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Play
fr: Lecture

en: Cookie lifetime
fr: Durée de vie du cookie

en: Cookie name
fr: Nom du cookie

en: Enlarge
fr: Agrandir
