Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: Download
gl: Descargar

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Menu
gl: Menú

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Medium
gl: Medio

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Translation
gl: Traducción

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Button text
gl: Texto do botón
