Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Tools
gu: સાધનો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Translation
gu: ભાષાંતર
