Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Content
hu: Tartalom

en: Language
hu: Nyelv

en: On
hu: Be

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Top
hu: Teteje

en: URL
hu: Webcím

en: Menu
hu: Menü

en: Bottom
hu: Alja

en: Off
hu: Ki

en: Medium
hu: Közepes

en: Domain
hu: Domén

en: General
hu: Általános

en: Tools
hu: Eszközök

en: Features
hu: Jellemzők

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Decrease font size
hu: Betűméret csökkentése

en: Increase font size
hu: Betűméret növelése

en: Translation
hu: Fordítás

en: Subdomain
hu: Aldomain

en: Offset
hu: Eltolás

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Pause
hu: Szünet

en: Play
hu: Lejátszás

en: Cookie lifetime
hu: Süti élettartama

en: Cookie name
hu: Süti neve
