Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Left
hy: Ձախ

en: Translation
hy: Թարգմանություն
