Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: On
is: Virkjað

en: Download
is: Hala niður

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: URL
is: vefslóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Off
is: Af

en: Medium
is: Miðlungs

en: General
is: Almennt

en: Tools
is: Tól

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Translation
is: Þýðing
