Open ReadSpeaker (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Content
ja: コンテンツ

en: Language
ja: 言語

en: On
ja: オン

en: Download
ja: ダウンロード

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Top
ja: トップ

en: Menu
ja: メニュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Off
ja: オフ

en: Medium
ja: 中程度

en: Domain
ja: ドメイン

en: General
ja: 全般

en: Tools
ja: ツール

en: Stop
ja: 停止

en: Features
ja: フィーチャー

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Translation
ja: 翻訳

en: Offset
ja: オフセット

en: Word
ja: 単語

en: Customer ID
ja: 顧客ID

en: Button text
ja: ボタンのテキスト
