Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Download
jv: Undhuh

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Medium
jv: Sedheng

en: General
jv: Umum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
