Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Domain
ka: დომენი

en: General
ka: ზოგადი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
