Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Content
kk: Контент

en: Language
kk: Тіл

en: Download
kk: Жүктеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Medium
kk: Орташа

en: General
kk: Басты
