Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Language
km: ភាសា

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Bottom
km: បាត

en: Medium
km: មធ្យម

en: Domain
km: ដែន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
