Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Dictionary
kn: ಶಬ್ಧಕೋಶ
