Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Features
lt: Savybės

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Translation
lt: Vertimas
