Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Language
mg: Teny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Medium
mg: Antonony
