Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: On
ml: ഓൺ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Menu
ml: മെനു

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
