Open ReadSpeaker (2.0.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Download
mn: Татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Menu
mn: Цэс

en: Bottom
mn: Доод

en: Medium
mn: Дундаж

en: Domain
mn: Домэйн

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
